Halley Duvar Kağıdı

HALLEY markası ile elli yılı aşkın bir süredir inşaat ve dekorasyon malzemeleri üretmekteyiz. Kurulduğu günden bu yana Türkiye Sanayisinde ilklere imza atan kuruluşumuz, 1964 yılında HALLEYFLEX markası ile ilk PVC yer karosu ( marley) imalatını gerçekleştirmiştir. Daha sonraki yıllarda ürün yelpazesini geliştirerek PVC Duvar Kaplamaları, Dekorasyon ürünleri üretimine devam etmiştir.

1978 yılında yine Türkiye’de ilk olarak duvar kağıdı üretimine başlamıştır. Gelişen dekorasyon sektörünün talepleri doğrultusunda ürün yelpazesi zenginleştirilmiştir.
1996 yılında Vinil Duvar Kaplaması,
1999 yılında Bordür,
2002 yılında Yapışkanlı Dekorasyon Folyosu üretimine başlamıştır.
2012 yılında şirketimiz Türkiye’de bir ilk olarak tekstil tabanlı duvar kaplamaları üretimine başlamıştır.

HALLEY günümüzde üretimine 1998 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde, 16.000 m2 alan üzerinde en son teknoloji ile kurulan fabrikasında devam etmektedir. Tesislerimiz yıllık 6 milyon rulo Duvar Kağıdı üretim kapasitesine sahiptir.

HALLEY ÜRÜN YELPAZESİ
HALLEY Emboss Duvar Kağıtları,
HALLEY Vinil Duvar Kaplamaları, ( 52 cm ve 106 cm )
HALLEY Tekstil Tabanlı Duvar Kaplamaları,

Firmamız ürün yelpazesini ve koleksiyonlarını, değişen müşteri taleplerine göre günün trendlerine uygun olarak yenilemekte ve geliştirmektedir.

HALLEY markalı ürünleri ile inşaat ve dekorasyon sektöründe elli yılı aşkın süredir hizmet veren Firmamız mükemmel kalitesi, güncel desen ve renkleri, uygun fiyat politikaları, sonuna kadar müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşteri odaklı çalışmayı politika edinmiş, ülke geneline yayılmış etkin bayi ağı ile sektöründe hakkettiği yeri almış bulunmaktadır.

HALLEY markalı duvar kaplama ürünleri; Ülkemizin önde gelen yapı marketlerinde, zincir mağazalarda (BAUHAUS – KOÇTAŞ), Online Satış Kanallarında ( HEPSİ BURADA –  TEKZEN – EVİDEA vb. ) değerli kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Ürünlerini Türkiye pazarının yanısıra bugün Moğolistan’ dan İran’ a Türki Cumhuriyetlerden Afrika Ülkelerine kadar  yaklaşık 30 Ülkeye ihraç eden HALLEY´in müşteri portföyü her geçen gün artmakta ve HALLEY markalı ürünlerin kullanımı dünyanın bir çok ülkesinde yaygınlaşmaktadır.