Alfa Vol 1 Katalogu
Adawall Alfa Vol 1 Ürün Kataloğu
Ebat:En:106 x Boy: 15.60 =16.50m²
Ürün Adı:Alfa vol 1
Menşei:Hammade İthal Üretimi Türkiye
Birim:Rulo
Dokusu:Vinil
Silinebir Özelliği:Silinebilir

Uygulama Ve Montaj İstanbul Avrupa yakası Ve Anadolu Yakasında Montaj Hizmeti Vermekteyiz.

Toptan Ve Perakende Satışımız Vardır.

Sektöre yaptığı iddialı girişini

çalışma azmine, üretime adadığı enerjiye ve her yeni gün dünden daha iyi olma amacına borçlu olan Adawall, katalog yelpazesine yeni bir tarz daha ekliyor. Üçüncü kataloğumuz

Alfa Duvar Kağıdı

doğallığı ve sadeliği bir arada sunarken, alışılagelmişin aslında düşünülenden ne kadar da sıra dışı olabileceğini fısıldıyor bizlere.
Kataloğumuza ilham veren anlam, kısacık bir kelimenin kendi içinde sakladığı zenginlik ve güven oldu. İsim belirleme sürecimiz boyunca araştırmasını derinleştirdiğimiz bu kelime, karşımıza hep yapıcı görevi, bütünlüğe anlam katan olmazsa olmaz etkisiyle çıktı. Öyleyse, kökeni Yunanca olan bu kelimenin bize yansıttıklarına kısaca değinelim. Alfa, alfabe biliminde; Yunan alfabesine ilk harf sıfatıyla liderlik ederken, hayvan biliminde; sosyal hayvanlar içerisinde erkek ve dişi alfa olmak üzere kurallarına uyulan liderler olarak karşımıza çıkıyordu. Son olarak insan biliminde ise; erkeklerin ekip olarak sorunsuz çalışabilmesi için aralarında belirledikleri ve kabul ettikleri lider pozisyonundaki kişi yine Alfa kelimesiyle adlandırılıyordu. Bu anlamlar karşısında biz de lider kelimesinin bize hissettirdiklerini anlamak üzere kendi içimize, kafamızda beliren düşüncelere ve imgelere şöyle bir göz attık.
Lider… Erkek, sakin, kararlı, kendine güvenen, belki düz, belki biraz derin… Yalnız, asla şaşalı, karışık ya da dağınık değil; çünkü liderler, kendini göstermek ya da kanıtlamak için uçlarda davranmazlar, onların kendilerine özgü bir havaları vardır. Ayrıca, özgüvenleri sessiz, sade fakat anlamlıdır. Hatta bazen, onlar için iddialı olmak kelimesi sadeliğin derinliğinde saklıdır. İşte biz de kataloğumuzu tasarlarken gözümüzün önüne böyle bir lider getirdik.
Duvar kâğıdı üretiminde lider pozisyonunda gördüğümüz Adawall, üçüncü kataloğu ile yerini iyice sahiplendiğini gösterirken, her zaman bir değil bin adım önde olma iddiasından vazgeçmeyeceğini hem oldukça sade hem de harikulade iddialı olan Alfa kataloğu ile bir kez daha hatırlatıyor…

sakarya-mese-5002

sakarya-mese-5002

Sakarya-Mese

Sakarya-Mese

liva-mese-5003

liva-mese-5003

karya-mese-5005

karya-mese-5005

burgaz-mese-5006

burgaz-mese-5006

aras-mese-5001

aras-mese-5001

acar-mese-5004

acar-mese-5004

Liva-Mese

Liva-Mese

Karya-Mese

Karya-Mese

Burgaz-Mese

Burgaz-Mese

Aras-Mese

Aras-Mese

Acar-Mese

Acar-Mese